O nas

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW TURBO JAZDA s.c., powstał w 2009 roku w Gdyni przy ulicy Unruga. 

Do końca 2013 roku, jako spółka cywilna, był szkołą, która cieszyła się dobrą opinią i zdawalnością, o czym świadczą rankingi Urzędu Miasta Gdyni. W tym okresie zajęliśmy 1 miejsce w turnieju organizowanym przez Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego „Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców w 2012 roku”. 

W grudniu 2013 r. Turbo Jazda s. c.  przestała istnieć.  Zmieniła formę z jednej na dwie szkoły. Turbo Jazda Tadeusz jest to nowa, ulepszona szkoła, kontynuująca dobre tradycje Turbo Jazdy. Mieści się pod nowym adresem - przy ul. Unruga 50 – naprzeciw dawnej lokalizacji oraz firmy Auto Master. 

Celem naszej firmy jest profesjonalne przygotowanie kandydatów na kierowców. Zajmujemy się również doszkalaniem kandydatów na kierowców po niezdanym egzaminie państwowym lub w trakcie oczekiwania na egzamin, ale również doskonalimy umiejętności osób posiadających prawo jazdy, które pragną poczuć się pewniej za kierownicą i chcą nabrać wprawy np. w niektórych manewrach drogowych, bądź odświeżyć przepisy, a także otrzymać praktyczne wskazówki odnośnie poruszania się po mieście, na trasie itd. Korzystamy również z nowoczesnej metody nauczania e-learning. Jest to atrakcyjna forma nauki teorii w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie (za pośrednictwem na laptopa, smartfonu, tabletu). Wybór należy do Ciebie! :) 

Naszych instruktorów cechuje przede wszystkim wysoka kultura osobista, cierpliwość, opanowanie i przyjazne usposobienie. Instruktorzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, poprzez uczestniczenie w specjalistycznych kursach i szkoleniach, posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki kierowania pojazdem i bezpieczeństwa na drodze, na co kładziemy największy nacisk. 

Na bieżąco modyfikujemy procesy szkolenia dostosowując je do aktualnych przepisów prawnych i indywidualnych potrzeb osób szkolonych. 

ZNOKAUTUJ EGZAMINATORA – SIŁA JEST W TOBIE!